Loovuslabor

13:00 I klassid
14:00 II-IV klass
15:30 II-IV klass
II-IV klassidele toimub kaks ühesuguse sisuga erineval ajal algavat ringitundi.

Ringitundises
seome koolitundides avastatut käelise tegevusega.
Paneme matemaatika tekstülesande elama; mängime tähe kujudega; teeme mängulisi katseid funktsionaalse
lugemisega; paneme jooned paralleelselt ja lõikuma, katsetame trapetsi omadustega jne. jne. Kõike seda tehes
valmivad lastel loomingulised esemed.
Tegeleme naha, metalli, puidu, tekstiili, paberi, klaasi, kõrgkuumus saviga jne.jne.

Fotosid Loovuslaborist vt. Facebook: LOOVUSLABORI HUVIKOOL.

Iga kuu alguses läkitab LOOVUSLABOR vanematele algava kuu teemad, et vanemad teaksid, mille kallal parasjagu töö käib ja soovi korral saaksid ringis kogetut lapsega aruteledes laiendada.

PS! Kõik vanemad on samuti oodatud LOOVUSLABORISSE tutvuma/katsetama
Andke oma tulekust pisut varem märku, et saaksime kõigile huvilistele rakendust leida.

Juhendajad Evelina Bartške ja Kaja Roosvee
Info: 5553 5575 Evelina
Registreerimine: Kaja@loovuslabor.ee
NB! Palun andke märku, kui laps on huvitatud proovitunnist. Juhul, kui laps Loovuslaboriga ei liitu, siis proovitunni eest tasuma ei pea.

Ringitasu 40.-eur
Tänu huvikooli koolitusloale maksab riik ringitasudest lapsevanemale tagasi üksikisiku

Avaldatud 10.05.2022. Viimati muudetud 04.09.2023.