15.mai on koolikatsumispäev

Loomise kuupäev 06.05.2024

Harkujärve kooli 1. klassi pürgivate õpilaste traditsiooniline KOOLIKATSUMISPÄEV toimub kolmapäeval 15.mail kell 14 koolimajas.

Koolikatsumispäeval sooritavad lapsed erinevaid ülesandeid, selleks kulub umbes 1,5 tundi. Ülesanded on mitmekesised ja mängulised. Tulemuste järgi ei koostata edetabelit, kuid tuvastatakse lapse koolivalmidus. Kui lapsel on vaja suve jooksul midagi harjutada, saadab õppejuht vanemale sellekohase info meilile. Lapsel palun võtta kaasa pinal ja sisejalanõud. Ootame lapsi koos vanemaga.

Sel ajal, kui lapsed lahendavad ülesandeid, vestlevad koolijuht ja õppejuht vanematega. Tutvustatakse koolikorraldust, hindamist jm. meie kooliga seonduvat.

NB! Koolikatsumispäevast osavõtt ei taga koolikohta, kuid soovime, et kõik meie kooli vastuvõetuks osutuvad lapsed on selle läbinud.

Kui mingil põhjusel ei saa laps sel päeval osaleda, andke sellest teada meie õppejuhile: marika.virit@harkujarve.edu.eelink opens on new page

Kohtumiseni 15. mail!

Viimati muudetud 06.05.2024.